ASK & KALENDER, i läder, Rolex, 70-tal.

281656. ASK & KALENDER, i läder, Rolex, 70-tal.

Ask i läder med trä- och mockainredning, med plats för klocka. Spänne med Rolexemblem. 20x14,5 cm.

Kalender med omslag läder med tomma blad. Dekor med rolexemblem. 20x14,5 cm.

Enligt uppgift köpt hos Per Ekelund, Tid och Form.

Smärre repor
Avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor
Avslag.

Antal besök: 1 196