VÄSKOR, 6 st, skinn, Björn Borg, Lorenz, The Fargo Italien, Maharani Tirapunji, Pielle.

Auktionen är avslutad, men kanske gillar du följande föremål?

 

Bilder

281629. VÄSKOR, 6 st, skinn, Björn Borg, Lorenz, The Fargo Italien, Maharani Tirapunji, Pielle.

Beskrivning

Axelremsväskor, ryggsäck, handväskor.

Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Slitage.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Budgivning

Har du något liknande att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering!
281629. VÄSKOR, 6 st, skinn, Björn Borg, Lorenz, The Fargo Italien, Maharani Tirapunji, Pielle.

Beskrivning

Axelremsväskor, ryggsäck, handväskor.

Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Slitage.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer

Hus
Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 889