KAMERA, No 4 Panoram-Kodak, Model D, Serienummer 8564, Eastman Kodak Co, USA, tidigt 1900-tal.

281619. KAMERA, No 4 Panoram-Kodak, Model D, Serienummer 8564, Eastman Kodak Co, USA, tidigt 1900-tal.

Längd ca 26 cm.

Slitage och skador. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 26 cm.

Antal besök: 1 375