Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BESSIE JOHANSSON. "Jag väntar på dig", olja på pannå, signerad.
281616. BESSIE JOHANSSON. "Jag väntar på dig", olja på pannå, signerad.
19 x 21 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
19 x 21 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
1 565