28159. LEKSAKER b.la. docka Ginger med kartong, serietidningar, dockkläder, docksängar, dockgarderob Brio.
Största docksängen längd 64 cm.
Garderob höjd 50 cm.
Docka Ginger(den minsta) längd 20 cm.
Serietidningar b.la. Kamratposten 1960-tal, Flinta 1960-tal.
Slitage förekommer.