LEKSAKER b.la. docka Ginger med kartong, serietidningar, dockkläder, docksängar, dockgarderob Brio.

28159. LEKSAKER b.la. docka Ginger med kartong, serietidningar, dockkläder, docksängar, dockgarderob Brio.

Största docksängen längd 64 cm.
Garderob höjd 50 cm.
Docka Ginger(den minsta) längd 20 cm.
Serietidningar b.la. Kamratposten 1960-tal, Flinta 1960-tal.

Slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Garderob höjd 50 cm.

Slitage förekommer.

Antal besök: 5 881