VAS, porslin, Delft, 1900-tal.

281565. VAS, porslin, Delft, 1900-tal.

Höjd 27 cm.

Bruksslitage.
Krackeleringar i glasyren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Bruksslitage.
Krackeleringar i glasyren.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 268