SKRIVBORDSSTOL, engelsk stil, märkt RM, 1900/2000-tal.

281479. SKRIVBORDSSTOL, engelsk stil, märkt RM, 1900/2000-tal.

Snurrmodell på hjul. Ställbar.

Bruksslitage. Mindre rivmärken på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 796