MATSALSMÖBLEMANG, 11 delar, Engelsk stil, JAYCEE, Brighton, Sussex, England.

281462. MATSALSMÖBLEMANG, 11 delar, Engelsk stil, JAYCEE, Brighton, Sussex, England.

Bord fanerat i idegran med oval bordskiva och två löstagbara benställningar
Två iläggskivor finns.
Höjd 77 cm, längd 167 cm, djup 106 cm. Iläggsskivor 45 cm breda.
6 stolar med genombruten ryggbricka
Ben med kannelyrer
Löstagbar stoppad häftad sits
Ettikettmärkta dynor
Rygghöjd 85 cmm
Sitthöjd 44 cm
Medföljer karmstol (ej fotad).

Bruksslitage
Repor, märken
En sits med lagning i tyget
Repor och avlsag på bordsskiva som är delvis solblekt
Slitage och märken på iläggsskivor
Skruvar fasttejpade på underssida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två iläggskivor finns.
Ben med kannelyrer
Löstagbar stoppad häftad sits
Ettikettmärkta dynor
Rygghöjd 85 cmm
Sitthöjd 44 cm

Bruksslitage
Repor, märken
En sits med lagning i tyget

Antal besök: 1 529