SCHACKBRÄDE, keramik.

SCHACKBRÄDE, keramik.
281420. SCHACKBRÄDE, keramik.

Schackbräde, keramik.
53 x 53 cm.

Bruksslitage mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
281420. SCHACKBRÄDE, keramik.

Schackbräde, keramik.
53 x 53 cm.

Bruksslitage mindre nagg.

Antal besök: 1 552