SPEGEL, empire, 1800-tal.

SPEGEL, empire, 1800-tal.
28141. SPEGEL, empire, 1800-tal.

Trol. Göteborg. 59 x 60 cm.

Slitage, lagningar och skador. Tidigare lampett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trol. Göteborg. 59 x 60 cm.

Antal besök: 1 283