BJÖRN MALMESTRÖM. Olja på pannå.

281390. BJÖRN MALMESTRÖM. Olja på pannå.

Skorstenar. Signerad B.M. 25x58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 518