ERIK TÖRNING. Olja på duk.

ERIK TÖRNING. Olja på duk.
281388. ERIK TÖRNING. Olja på duk.

Tulpaner i vas, Signerad E.T. 74x55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 895