MODELLBÅTAR 6 st, trä, keramik.

281305. MODELLBÅTAR 6 st, trä, keramik.

Segelbåtar, keramikbåt signerad JH, höjd 7-53 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 014