Silverkrycka-800 med gravering John Nordqvist (Wanjas far). Längd 65-92 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!
Silverkrycka-800 med gravering John Nordqvist (Wanjas far). Längd 65-92 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!