LENNART T SWAHN. Sjöbod, olja på duk, signerad.

281237. LENNART T SWAHN. Sjöbod, olja på duk, signerad.

18 x 24 cm.

duk uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 24 cm.

duk uppfodrad på pannå.

Antal besök: 2 903