OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

281222. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

Fiskargubbe. Signerad E. Åberg. Från Robert Achbergs samling.
30x26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 737