PARTI LINNE, ett 20-tal, lakan, örngott.

281182. PARTI LINNE, ett 20-tal, lakan, örngott.

Sängkläder i bomull
4 underlakan
10 överlakan med/utan spets
12 örngott
Medföljer, uppsättning provstycken i brodyr.

Bruksslitage
En del monogrammerat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sängkläder i bomull
4 underlakan
10 överlakan med/utan spets
12 örngott

Bruksslitage
En del monogrammerat.

Antal besök: 822