GLASFÖREMÅL, 4 st, brännvinsflaskor, snapsglas Helene Gibson.

281165. GLASFÖREMÅL, 4 st, brännvinsflaskor, snapsglas Helene Gibson.

Brännvinsflaska, etsad dekor.
Brännvinsflaska "Lidköpings blandning", bruntonat glas.
Snapsglas, signerade H. Gibson.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännvinsflaska, etsad dekor.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 625