Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ESA LASKO. Stilleben, olja på duk, signerad och daterad 1940.
281144. ESA LASKO. Stilleben, olja på duk, signerad och daterad 1940.
38x48 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38x48 cm.
Garpenhus Auktioner
1 083