EDGAR DEGAS. Dansös, Färgetsning? signerad i tryck samt handsignerad med blyerts Degas.

281141. EDGAR DEGAS. Dansös, Färgetsning? signerad i tryck samt handsignerad med blyerts Degas.

25,5x20,5 cm
Oramad

Edgar Degas, Frankrike, (1834-1917).

Uppklistrad på kartong, samt mindre tryckmärken, gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

25,5x20,5 cm
Oramad

Antal besök: 2 942