MATSERVIS, samt kaffe/teservis, 39 delar, "Gröna Anna", Rörstrand.

281134. MATSERVIS, samt kaffe/teservis, 39 delar, "Gröna Anna", Rörstrand.

5 mattallrikar, 5 djupa tallrikar, uppläggningsfat, form samt sås/smörkanna
6 tekoppar med fat
4 kaffekoppar med fat
6 assietter.

Mattallrikar med kraftiga repor, i övrigt bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 tekoppar med fat
4 kaffekoppar med fat
6 assietter.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 622