RUDOLF SOCHOR (1868 PRAG - 1924 WIEN). Arabernas sång, akvarell, vit höjd, signerad.

281121. RUDOLF SOCHOR (1868 PRAG - 1924 WIEN). Arabernas sång, akvarell, vit höjd, signerad.

43 x 58 cm, inramad, under glas, passe-partout, tur och taxibilsamling.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 1 255