TIDNINGSHYLLA, "Zink", Jonas Bohlin för Källemo, 1900-talets senare del.

281053. TIDNINGSHYLLA, "Zink", Jonas Bohlin för Källemo, 1900-talets senare del.

Fot i betong. Höjd ca 155 cm.

Slitage, stötmärken. Fot troligen med senare bemålning. Fot med troliga nagg/avslag. Hylla ej ordentligt åtdragen vid sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fot i betong. Höjd ca 155 cm.

Antal besök: 2 099