BRANDSPRUTOR samt VATTENBEHÅLLARE, 4 st, koppar, 18/1900-tal.

281032. BRANDSPRUTOR samt VATTENBEHÅLLARE, 4 st, koppar, 18/1900-tal.

2 Brandsprutor, Längder mellan: 78 - 86 cm
2 Vattenbehållare, Höjder mellan: 60 - 70 cm.

Ålders- och bruksslitage. Saknas innerdel till en brandspruta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 905