STRINGHYLLA 3 plan, 1960-tal.

STRINGHYLLA 3 plan, 1960-tal.
281003. STRINGHYLLA 3 plan, 1960-tal.

Gavlar höjd 76 cm, bredd 18 cm. Hyllplan längd 58, bredd 20 cm.

Slitage, ställvis avskavd plastöverdrag, hyllplans med repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 364