Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Övrig belysning
GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, Atleje Lyktan, 1900-talets andra hälft.
280937. GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, Atleje Lyktan, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca 66 - 132 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 66 - 132 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
464