GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, Atleje Lyktan, 1900-talets andra hälft.

280935. GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, Atleje Lyktan, 1900-talets andra hälft.

Höjd på foto ca 55 - 130 cm.

Slitage, repor, enstaka smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på foto ca 55 - 130 cm.

Antal besök: 682