Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ULF HÅRDNER. Olja på duk, komposition, signerad U Hårdner samt daterad 64.
280899. ULF HÅRDNER. Olja på duk, komposition, signerad U Hårdner samt daterad 64.
68x44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
68x44 cm.
Garpenhus Auktioner
1 626