MANCHETTKNAPPAR i sterlingsilver, ett par, Bernhard Hertz, Danmark.

280895. MANCHETTKNAPPAR i sterlingsilver, ett par, Bernhard Hertz, Danmark.

Ett par manchettknappar i sterlingsilver. Ovala, svagt formade.
Total vikt 12 gram.
17x17 mm.
Stämplade BH Sterling Denmark.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 12 gram.
17x17 mm.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 1 372