KÄPPAR, 3 st, 1900-tal.

280891. KÄPPAR, 3 st, 1900-tal.

En supkäpp, en käpp med silverhandtag, en käpp av trädgren.
Längder mellan: 74,5 - 88 cm.

Ålders- och bruksslitage. Inskription finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder mellan: 74,5 - 88 cm.

Antal besök: 1 130