FILMISAR, parti, 1950/60-tal.

280881. FILMISAR, parti, 1950/60-tal.

Med bilder på Birgitte Bardot, Joan Taylor, Ester Williams, Kim Novak, Elvis Preasley, Ingemar Johansson, Charlton Heston, Petser Sellers, James Dean, Little Richards, Paul Anka, Charlie Chaplin, Monica Zetterlund med flera, ca. 500 st.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 784