DOCKMÖBLER, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, kakelugn, sovrumsmöbel, köksmöbel, div inredning.

280863. DOCKMÖBLER, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, kakelugn, sovrumsmöbel, köksmöbel, div inredning.

Kakelugn, höjd 33 cm.
Sängar längd 28 cm.
Stolar, byrå, soffa, sängbord, sänglampor, tavlor, spegel, krukväxter, mattor, mm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kakelugn, höjd 33 cm.
Sängar längd 28 cm.

Slitage, smärre skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 232