BERNT WENNSTRÖM. Litografi, signerad och numrerad 39/150.

280839. BERNT WENNSTRÖM. Litografi, signerad och numrerad 39/150.

37 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 913