PIERRE AUGUST RENOIR. EFTER. "Le chapeau epingle". Etsning, signerad i plåten.

280816. PIERRE AUGUST RENOIR. EFTER. "Le chapeau epingle". Etsning, signerad i plåten.

Ca. 11,5x8 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 11,5x8 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 163