LÄKARSKÅP, vitmålat med glashylla, 1900-talets mitt.

280813. LÄKARSKÅP, vitmålat med glashylla, 1900-talets mitt.

Längd 94, bredd 46, höjd 178 cm.

Färgslitage, hyllplan med nagg, nyckel ej fungerande samt oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 335