STOL, senbarock, proviniens Grand Hotel, 1700-tal.

280799. STOL, senbarock, proviniens Grand Hotel, 1700-tal.

Tyg med kineserier.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tyg med kineserier.

Slitage.

Antal besök: 1 851