Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
PER-ÅKE REDMO. Olja på duk, 2 stycken, signerade Åkered.
280792. PER-ÅKE REDMO. Olja på duk, 2 stycken, signerade Åkered.
46 x 37 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 37 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
715