SPEGLAR, plast och trä, förgyllda, 1900-tal.

280774. SPEGLAR, plast och trä, förgyllda, 1900-tal.

58 x 78 cm
62 x 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 78 cm
62 x 100 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 788