PARTI KÄPPAR samt PARAPLYSTÄLL, metall, 18/1900-tal.

280772. PARTI KÄPPAR samt PARAPLYSTÄLL, metall, 18/1900-tal.

Paraplyställ i metall, höjd 61 cm.
14 st käppar i olika höjder, handtag i olika slags metaller samt horn.
Medföljer 1 st paraply, 1 st klädhängare i trä (allmoge), 1 st skohorn.

Bruks/åldersslitage, 2 st käppar utan handtag, skador/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 944