BYRÅ i lövträfanér, nyrokokostil, 1900-tal.

280758. BYRÅ i lövträfanér, nyrokokostil, 1900-tal.

Byrå i lövträfanér med metallbeslag. 4 lådor.
Höjd 73 cm, bredd 50 cm, djup 32 cm.

Märken, sprickor och repor på toppskiva
Skevt ben
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skevt ben
Bruksslitage.

Antal besök: 676