Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
PETER BUSCH. "Efteraar Köge Skov". Olja på duk, signerad.
280711. PETER BUSCH. "Efteraar Köge Skov". Olja på duk, signerad.
66 x 78 cm.
Uppfodrad duk.
Gör en kostnadsfri värdering!
66 x 78 cm.
Uppfodrad duk.
Göteborgs Auktionsverk
1 925