TÄNDARE, 6 st, Zippo, 1900-tal.

280691. TÄNDARE, 6 st, Zippo, 1900-tal.

6 st bensindrivna tändare med dekor från dem amerikanska marinen, varav två i förpackning.
U.S.S Aubrey Fitch FFg-34 i ask.
USS Anzio-Cg 68, Christening date november 10, 1990 Pascagoula, MS i ask.
Presented by commanding officer 950 U.S.S Richard S.Edwards DD-950.
USS Bainbridge DLG (N) 25.
U.S.S Stephan W. Groves FFG-29.
US.S Pyro AE 24, No body does it better.
Höjd 5,5 cm.
Bredd från 3,8-3 cm.

Ej funktionstestade.
Repor.
Färgbortfall på USS Bainbridge.

Gör en kostnadsfri värdering!

USS Bainbridge DLG (N) 25.
Höjd 5,5 cm.
Bredd från 3,8-3 cm.

Ej funktionstestade.
Repor.

Antal besök: 1 534