MEDALJSERIE, 60 st, brons, Sveriges regenter, Sporrong, 1900-talets andra hälft.

280662. MEDALJSERIE, 60 st, brons, Sveriges regenter, Sporrong, 1900-talets andra hälft.

I träschatull, intyg och informationsfolder medföljer, detta nr. 235. Schstullets mått: längd 40, bredd 29, höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 467