WANJA "NONES" HÅKANSSON. Kroki, 2 st, blyerts, signerad, gouache på papper, osignerad.

280613. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Kroki, 2 st, blyerts, signerad, gouache på papper, osignerad.

140x84 cm, 174x99 cm.

(Klubbor ingår ej).

Slitage, skada.

Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

140x84 cm, 174x99 cm.

(Klubbor ingår ej).

Slitage, skada.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 909