WANJA "NONES" HÅKANSSON. Träsnitt och blyertsteckning, signerade, -91,-99.

280567. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Träsnitt och blyertsteckning, signerade, -91,-99.

36x48 cm, 60x44 cm.

Slitage, veck.

Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

36x48 cm, 60x44 cm.

Slitage, veck.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 740