DOCKSKÅPSMÖBLER, 8 delar, 1900-talets andra hälft.

280566. DOCKSKÅPSMÖBLER, 8 delar, 1900-talets andra hälft.

Fåtölj, "Ägget" samt Stolar, ett par, "Sjuan", design Arne Jacobsen.
Pallar, 2 par.
Bord med perstorpsskiva.
Höjd ca. 3-8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pallar, 2 par.
Bord med perstorpsskiva.
Höjd ca. 3-8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 902