STEGPALL i metall och plast, Rörets industrier, Jönköping.

280565. STEGPALL i metall och plast, Rörets industrier, Jönköping.

Köksstege med kromat stativ och vita stegytor
Höjd 59 cm
Stämplad Rörets.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm
Stämplad Rörets.

Bruksslitage.

Antal besök: 7 012