GRAFISKA BLAD, 6 st, flera konstnärer.

Auktionen är avslutad, men kanske gillar du följande föremål?

 

Bilder

280563. GRAFISKA BLAD, 6 st, flera konstnärer.

Beskrivning

Olle Agnell (1923-)
Thomas Frisk (1941-)
Rune L. Johansson (1943-)
Britt Louise Sundell (1928-2011)
Ewa Karlsson

Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Budgivning

Har du något liknande att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering!
280563. GRAFISKA BLAD, 6 st, flera konstnärer.

Beskrivning

Olle Agnell (1923-)
Thomas Frisk (1941-)
Rune L. Johansson (1943-)
Britt Louise Sundell (1928-2011)
Ewa Karlsson

Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer

Hus
Leiflers Auktionshus
Antal besök: 997