KITCAR , RPB GT, Typ1 -58.

KITCAR , RPB GT, Typ1 -58.
2805537. KITCAR , RPB GT, Typ1 -58.

Registreringsnummer FZU666.
Plastkaross.
VW 111 Limousine bas.
En ägare.
Avställd.
Senast besiktigad 1983-07-06.

Renoveringsprojekt.
Grov slitage, startar ej.
Repor, märken, rost,
Punktering däck.
Säten lösa.
Smuts, mögel, slitage invändigt.
Säljes i befintligt skick från dödsbo.
EJ EXPORT.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Registreringsnummer FZU666.
Plastkaross.
VW 111 Limousine bas.
En ägare.
Avställd.
Senast besiktigad 1983-07-06.

Renoveringsprojekt.
Grov slitage, startar ej.
Repor, märken, rost,
Punktering däck.
Säten lösa.
EJ EXPORT.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 6 496