2805537. KITCAR , RPB GT, Typ1 -58.
Registreringsnummer FZU666.
Plastkaross.
VW 111 Limousine bas.
En ägare.
Avställd.
Senast besiktigad 1983-07-06.
Renoveringsprojekt.
Grov slitage, startar ej.
Repor, märken, rost,
Punktering däck.
Säten lösa.
Smuts, mögel, slitage invändigt.
Säljes i befintligt skick från dödsbo.
EJ EXPORT.
Nyckel/nycklar finns.