HÖRNSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.

280546. HÖRNSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.

Signerat MBS-MRD samt bär datering anno 1776.
Höjd 174 cm. Djup 45 cm. Längd 75 cm.

Omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande skador.

Antal besök: 876